Wyposażenie łazienki

BESCO

Trzy podstawowe zasady obowiązujące w Besco to: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena. Ich siłą są zdobyte przez lata wiedza i doświadczenie, umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów, a także nowoczesne technologie produkcji i materiały najwyższej europejskiej jakości pozwalające tworzyć wyjątkowe produkty, które te potrzeby w pełni zaspokoją. Wyznaczają nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji łazienek. Marka Besco na rynku to synonim bezpieczeństwa, pełnego komfortu i satysfakcji z długotrwałego użytkowania.

ZOBACZ WIĘCEJ

DANIEL

Firma Daniel produkuje tradycyjne baterie łazienkowe od 1985 roku . Ten producent od samego początku skierowany był na rynek elitarny, a obecnie jest w stanie zaspokoić poprzez swoje innowacyjne pomysły, nawet najbardziej wymagające i wysmakowane gusta. Użycie najlepszych materiałów, nowoczesnych technologii produkcji i niezwykle rygorystycznych technik testowania, gwarantują najwyższy standard produktu. Przede wszystkim jednak, marka Daniel oznacza pasję projektowania, kreatywność wykonania oraz najwyższą jakość, zawartą w sentencji "Made in Italy".

ZOBACZ WIĘCEJ

EXCELLENT

Excellent jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która skoncentrowała swoją działalność na branżach związanych z budownictwem w kraju, jak również zagranicą. 20-letnia obecność na rynku, zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm w tym sektorze. Firma oprócz produkcji elementów wykończeniowych wnętrz sanitarnych i kuchennych oferuje również ciekawe wzory wanien akrylowych, które znajdują dużą rzeszę nabywców. Propozycją firmy Excellent są wanny wolnostojące, narożne, owalne, okrągłe i prostokątne.

Zobacz więcej

FIMA

Fima Carlo Frattini ma możliwość zaoferowania najszerszej gamy rozwiązań dla każdej łazienki. Jakość materiałów, kreatywność, elegancki i innowacyjny design z minimalistycznymi lub wyrafinowanymi liniami. Idealna równowaga między designem, technologią i jakością.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

FREDDI DESIGN by IVAB

Firma została założona w 1970 przez Fulvio Freddi pod hasłem innowacyjności projektowania, badań i produktów. IVAB od dawna koncentruje się na udanym połączeniu atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Twórcza świadomości spełnia intymne potrzeby estetycznej przyjemności, aby zaspokoić pragnienia naszych najgłębszych i nieświadomych wyobrażeń. Nowoczesne produkty są wynikiem żmudnej pracy ręcznej i intelektualnej, co prowadzi do centrum projektowania i pozwala nam cieszyć się proporcją i estetyką, wielkością i kolorami.

ZOBACZ WIĘCEJ

FRISONE

Od 1978 przejrzystość jest zasada, na której opiera się filozofia firmy. To jest to, co kształtuje produkcje kranów, które są w 100% zaprojektowane i wykonane we Włoszech w fabryce w Borgomanero. Głęboko odczuwalne poświęcenie i dobra dawka kreatywności, które pozwalają zaoferować klientom szeroki zakres produktów w łazience i kuchni. Są to nowoczesne, atrakcyjne, zaprojektowany do potrzeb każdego środowiska i wykończone z dbałością o szczegóły, zarówno w formie jak i funkcji.

ZOBACZ WIĘCEJ

FROMAC

Fromac rozpoczęło swoją działalność ponad czterdzieści lat temu z inspiracji braci Agostino i Celestino Frola. Szeroka gama produktów z obszaru kuchni, łazienek oraz obszarów prysznicowych spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. Jakość i niezawodność oferowanych przez Fromac produktów, oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych stawią firmę w światowej czołówce.

ZOBACZ WIĘCEJ

GESSI

Gessi projektuje i produkuje ekskluzywne wyposażenie łazienek i kuchni od ponad 20 lat. Dziś marka Gessi jest uznawana na całym świecie za modne projekty łazienek we wszystkich typach pomieszczeń mieszkalnych, w tym w hotelach, spa, jachtach i prywatnych rezydencjach.

ZOBACZ WIĘCEJ

GEDY

Firma Gedy w 2013 roku świętowała 60 lecie istnienia, firma przebyła długą drogę od swojej pierwszej kolekcji wykonanej z plastiku do produktów ze szkła, mosiądzu, stali i różnego rodzaju materiałów, oczywiście znajdą Państwo w naszej ofercie klasyczne produkty takie jak uchwyt na szczotkę WC zaprojektowaną przez Makio Hasuike która od 1977 roku jest elementem stałej ekspozycji w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

ZOBACZ WIĘCEJ

GRAFF

Firma Graff należąca do amerykańskiej grupy Meridian od wielu lat z sukcesem sprzedaje swoje wyroby na całym świecie. Graff to ekskluzywna oferta baterii łazienkowych, baterii kuchennych, zestawów natryskowych oraz akcesoriów łazienkowych charakteryzujących się doskonałą jakością wykonania oraz niesamowitym wzornictwem. Wieloletnie doświadczenie w branży, własny potencjał badawczo-rozwojowy, wysoko wykwalifikowana kadra oraz najnowsze technologie wsparte nowoczesnym parkiem maszynowym, stawiają firmę wśród czołowych producentów armatury sanitarnej. 

GROHE

Grohe to niezawodne systemy prysznicowe, baterie, armatura oraz akcesoria kuchenne. Każdy z produktów tej znanej od lat firmy oparty jest o cztery wartości: jakość, technologia, design i zrównoważony rozwój. Zachowanie równowagi między nimi powoduje, iż oferta Grohe to źródło przyjemności korzystania z wody.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

GIULINI G.

Doświadczenie ponad czterdziestu lat (założona w 1966) w produkcji kranów i obecności na rynku w tym sektorze doprowadziła firmę Giulini G. DO międzynarodowej skali przemysłowej. Jest to wynikiem głębokiej znajomości zagadnień technicznych i ciągłej koncentracji na wymaganiach klientów, tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej uważnych i wymagających klientów. Marka niektórych produktów jest wynikiem badań przeprowadzonych przez firmę do zaoferowania swoim klientom produktów awangardowych kształtów, zgodnie z nowymi trendami, a wszystko podzielone na 4 kategorie: łazienka, kuchnia, wellness i kryształu Swarovski Elements.

ZOBACZ WIĘCEJ

HATRIA

Hatria jest firmą, która specjalizuje się w produkcji ceramiki sanitarnej dla współczesnej łazienki. Umywalki wszystkich typów i kształtów, materiałów podłogowych, WC i bidetów ściennych i brodzików: to tylko niektóre z artykułów, które można znaleźć w katalogu.. Innowacyjne technologie stosowane przez Hatria mają fundamentalne znaczenie dla rozwoju gamy produktów łazienkowych, które nieustannie się poprawia, z twórczym wkładem wielkich nazwisk w dziedzinie projektowania. Estetyka, zaawansowane technologie, funkcjonalny design, niezawodność i tradycja: są to filary strategii działania Hatria.

ZOBACZ WIĘCEJ

KALDEWEI

Od roku 1918, firma KALDEWEI zajmuje się z pełnym zaangażowaniem łączeniem dwóch materiałów - stali oraz emalii. Przez dziesięciolecia rozwijała i udoskonalała specjalną recepturę i technologię produkcji swojej stali emaliowanej. KALDEWEI jako jedyny producent wyrobów sanitarnych samodzielnie produkuje swoją emalię. W najnowocześniejszych tego typu piecach ze składników według własnej receptury i wysokiej jakości stali wytapia się materiał o grubości 3,5 mm. W ofercie firmy można znaleźć szeroki wybór kształtów, kolorów i rozwiązań technicznych produkowanych wanien.

Zobacz więcej

KLUDI

Podstawą sukcesu tej założonej w 1926 roku firmy jest wysoka jakość oraz szeroka gama wytwarzanych produktów. To sprawiło, iż Kludi zyskało znakomitą renomę i uznanie klientów na całym świecie. Jako czołowy producent armatury łazienkowej i kuchennej, zestawów natryskowych i systemów odpływowo-przelewowych firma Kludi ciągle podąża za najnowszymi trendami designu i wystroju wnętrza.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

KERMI

Kabiny Kermi są produktami najwyższej jakości wyprodukowanymi z bezpiecznego szkła hartowanego oraz wysokogatunkowych eloksalowanych profili aluminiowych. Produkty Kermi to wyszukane i wielokrotnie nagradzane wzornictwo, charakteryzujące się precyzyjną i długotrwałą funkcjonalnością. Oferowane przez Kermi produkty cieszą się coraz większą popularnością. Kermi dzięki nowoczesnym metodom produkcji, najwyższym standardom jakościowym, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, różnorodnej bogatej i oryginalnej ofercie wyrobił sobie markę w wielu krajach. Kermi oferuje kabiny natryskowe z innowacyjnymi rozwiązaniami zawiasów, kabiny typu walk-in oraz szeroki zakres grzejników o klasycznych lub dizajnerskich kształtach w bogatej kolorystyce.

ZOBACZ WIĘCEJ

M&Z

Jakość i design są charakterystyczne dla każdego wyrobu w kolekcji M & Z. Produkcja spółki jest związana z dokładną dbałością o szczegóły oraz najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Szczególny nacisk kładzie się na połączenie elegancji i wyrafinowania, piękno projektu: made in Italy i maksymalnej użyteczności.

ZOBACZ WIĘCEJ

STEINBERG

Firma Steinberg pozwala nadać styl również w łazience i SPA, ponieważ jej produkty są zintegrowaną częścią koncepcji życia – hołdem dla Twojego indywidualnego stylu życia. Steinberg skupia się na indywidualnych projektach, które są świeże i mają nowatorskie podejście. Filozofia projektowania sprawia, że produkty Steinberg są fascynujące oraz zdobywają międzynarodowe nagrody designu.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

SUNERZHA

Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA od 1996 roku produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej marki AISI 304, używanej również w przemyśle spożywczym. Jest to materiał przyjazny dla otoczenia i w 100% odnawialny. Parametry techniczne takiej stali pozwalają na jej wykorzystanie niezależnie od jakości wody i jej składu chemicznego w systemach ogrzewania oraz systemach gorącej wody użytkowej, gdzie możliwość wystąpienia korozji jest zdecydowanie wyższa. Wydajność cieplna grzejników z polerowanej stali nierdzewnej jest lepsza od tej w porównywalnych grzejnikach chromowanych. Producent ten, bez obaw daje aż 20 lat gwarancji na swoje wyroby.

ZOBACZ WIĘCEJ

REITANO

Firma Reitano Rubinetteria została założona w 1965 roku. Przez lata nieustannie ewoluowała w projektowaniu wysokiej jakości baterii łazienkowych i kuchennych. Doświadczenie oraz dbałość o szczegóły to najważniejsze atuty tej marki, której nazwa stała się synonimem włoskiego stylu, elastyczności i niezawodności. Wszystkie baterie są produkowane z materiałów najwyższej jakości i podlegają rygorystycznym procedurom kontroli jakości. Wszystko to, aby zagwarantować pewność i niezawodność wszystkich produktów.

ZOBACZ WIĘCEJ

TECE

TECE jest znane na europejskim rynku instalacji sanitarnych i grzewczych z markowych produktów wysokiej jakości. W ofercie firmy dostępne są stelaże podtynkowe (TECEprofil), przyciski spłukujące (TECEbase, TECEloop, TECEsquare, TECEambia), odwodnienia punktowe, liniowe oraz kątowe natrysków (TECEdrainline).

Zobacz więcej

VASCO

Vasco od 40 zdobywa doświadczenie w projektowaniu i produkcji grzejników dekoracyjnych opierając się na nowoczesnej technologii, innowacyjności i precyzji wykonania. Od chwili wejścia firmy na rynek konkurencja wzmogła się, a lecz mimo upływu czasu Vasco nadal utrzymuje silną pozycję, nie porzucając swojej filozofii. W ofercie Vasco dostępne są grzejniki różnych o dużym zakresie wymiarów, z możliwością montażu w pionie i poziomie, zasilanych centralnym ogrzewaniem lub elektrycznym.

Zobacz więcej

ZUCCHETTI

Podstawowymi wartościami, którymi kieruje się firma Zucchetti to: jakość, innowacja i wzornictwo, które są zasługą grupy osób łączących w sobie różne umiejętności. Już w roku 1970 potrzeba współpracy ze znanymi projektantami była mocno odczuwalna i niezbędna, aby wyprzedzić konkurencję pod względem wzornictwa jak i technologii produkcji. Zucchetti to 80 lat włoskiej tradycji i ugruntowana pozycja lidera w dziedzinie armatury. Firma jest synonimem klasycznego piękna i elegancji, które jest obecne na polskim rynku od ponad 10 lat. Oferta Zucchetti to różnorodność kolorów i wzorów baterii umywalkowych, natrysków, czy deszczownic.

Zobacz więcej