O firmie

Domhit

Firma DOMHIT obchodzi w tym roku swoje 30-to lecie istnienia. W branży materiałów wykończeniowych działa od 20-tu lat, kiedy to w 1994 roku nawiązała współpracę z włoskim producentem płytek ceramicznych firmą MARAZZI. W tym czasie dzięki bogatej ofercie firmy MARAZZI mogliśmy zdobyć cenne doświadczenie obsługując zarówno klientów indywidualnych jak i duże inwestycje.

Salon

W salonie DOMHIT na powierzchni wystawowej 1400m2 z pewnością znajdą Państwo produkty dla wymarzonej łazienki i kuchni. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wyposażenie łazienki w postaci płytek ceramicznych, armatury, ceramiki łazienkowej, kabin natryskowych, grzejników, oraz wyposażenie kuchni - meble kuchenne, sprzęt i urządzenia kuchenne renomowanych firm. Wykonujemy meble kuchenne pod indywidualne potrzeby klientów realizując jednocześnie nawet najbardziej wyszukane projekty.

Oferta

Oferujemy naszym klientom dobry produkt, w bogatej ofercie stylistycznej - prezentujemy zarówno najnowsze trendy, które producenci pokazują na targach, jak i klasyczne wzory płytek ceramicznych. Zapewniamy fachową i miłą obsługę naszych pracowników, którzy służą swoją wiedzą i pomocą techniczną przy wyborze właściwych produktów.