Wyposażenie kuchni

Miele

Firma Miele jest niemieckim producentem wysokiej klasy urządzeń AGD oraz urządzeń profesjonalnych. Jako jedyny producent branży AGD zakłada 20 – letni okres trwałości swoich urządzeń. Urządzenia Miele to przede wszystkim jakość, innowacyjność i technologia.

Bora

BORA uwalnia od ograniczeń tradycyjnych okapów. Łączy to, co do siebie należy: płyta grzewcza i okap w jednym.

Blanco

BLANCO to niemiecka marka wysokiej jakości zlewozmywaków wraz z licznymi akcesoriami, baterii kuchennych i systemów sortowania odpadków.

Falmec

FALMEC to przede wszystkim wysokiej jakości okapy. Włoska marka proponuje szeroką ofertę produktów, które nie tylko eliminują zapachy, ale oczyszczają powietrze, poprawiając jego jakość.

Siemens

SIEMENS oferuje szeroki wybór produktów AGD, które cechuje czystość formy, ponadczasowy design, wysoka jakość i nowoczesna technologia.

Bosch

BOSCH to znana marka, której produkty cechuje innowacyjność i funkcjonalność. Firma kładzie duży nacisk na ochronę środowiska naturalnego.

Schock

SCHOCK jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości zlewozmywaków wykonanych z trwałych i ekologicznych materiałów.

Smeg

SMEG to włoska marka oferująca urządzenia zarówno do zabudowy jak i wolnostojące. Produkty wyróżnia połączenie najwyższej jakości materiałów, zaawansowanych technologicznie rozwiązań i niepowtarzalnego wzornictwa.

Elica

ELICA jest włoskim producentem okapów łączącym wysoką jakość techniczną i niepowtarzalne wzornictwo.