Listwy dekoracyjne

PROLIST to linia listew dekoracyjnych opracowanych w celu realizacji wyrafinowanych i ujmujących efektów estetycznych na wykończeniu z ceramiki. Listwy są dostępne w różnych surowcach i wykończeniach chromatycznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile narożne zewnętrzne

Linia profili doskonale nadających się do osłony i zabezpieczania zewnętrznych krawędzi narożnych podłóg krytych płytkami ceramicznymi. To praktyczne rozwiązanie stanowi alternatywę dla nieestetycznych i łamliwych płytek przycinanych pod kątem 45°.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile narożne wewnętrzne

Profile dostępne w aluminium, stali nierdzewnej i PCV to profile łączące po obwodzie ścianę wyłożoną określonym rodzajem materiału i powierzchnię podłogi. Są stosowane przy układaniu podłóg w miejscach, w których jest wymagany wysoki poziom higieny, takich jak szpitale, przemysł spożywczy, baseny, ośrodki SPA oraz kuchnie przemysłowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile do urządzeń sanitarnych

SANIBORD to linia profili technicznych z lakierowanego aluminium i PCV, zalecanych jako połączenie między ścianą z ceramiki i sanitariatami lub ścianą i stołami roboczymi. Spełniają one funkcję ochronną i higieniczną.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile do posadzek o tym samym poziomie

Linia profili technicznych opracowanych z myślą o: wykończeniu, zabezpieczeniu, ochronie i zdobieniu posadzek o tym samym poziomie wykładanych płytkami ceramicznymi, marmurem, granitem, parkietem lub innymi rodzajami surowców.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile do posadzek o różnym poziomie

Linia profili wykończeniowych wykonanych z różnych materiałów, których nachylony przekrój umożliwia łączenie posadzek o różnym poziomie, wykonanych z jednakowych lub różnych materiałów. Dzięki jego zastosowaniu można wyeliminować uskok formowany na skutek różnicy grubości podłogi.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile dylatacyjne i łączące

Linia złączy dylatacyjnych przeznaczonych do podłóg z płytek ceramicznych ulegających w normalnych warunkach dylatacji. Zastosowanie złączy jest szczególnie zalecane na dużych powierzchniach, w pobliżu listew dylatacyjnych umieszczonych w wylewce,

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile do balkonów i tarasów

PROTEC to linia profili wykończeniowych wykonanych z lakierowanego aluminium oraz stali nierdzewnej, przeznaczonych do wykładania podłóg na tarasach i balkonach. Profile te zapewniają spływanie wody opadowej z powierzchni, unikając bezpośredniego kontaktu z wylewką i infiltracji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile do wykończeń stopni schodowych

Linia profili stosowanych przy układaniu, wykańczaniu i zabezpieczaniu stopni w schodach wykonanych z płytek ceramicznych, marmuru, kamienia itp. Dostępne w różnych wysokościach i w różnych materiałach, takich jak: aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, drewno, PCV, oraz z różnymi wykończeniami.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile do posadzek drewnianych i laminowanych

Profesjonalne systemy stosowane przy układaniu podłóg tzw. pływających, ułatwiające ruchy dylatacyjne, naturalnie związane z tym typem nawierzchni.

ZOBACZ WIĘCEJ

Profile do wyginania

PROFLEX to linia elastycznych profili przeznaczonych do układania podłóg z płytek ceramicznych, parkietów, wykładzin dywanowych, podłóg drewnianych, laminatów itp, stosowanych wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność poprowadzenia profilu po nieregularnej linii.

ZOBACZ WIĘCEJ

Listwy cokołowe

Nowatorska linia listew przypodłogowych dająca niezliczoną ilość kombinacji dzięki bogatej gamie zestawień i kolorów, w której każdy znajdzie idealne rozwiązanie czy to dla małych pomieszczeń, czy dla rozległych miejsc użyteczności publicznej o dużej powierzchni.

ZOBACZ WIĘCEJ

Akcesoria do montażu

ZOBACZ WIĘCEJ