MARAZZI GRANDE 2017

marazzi_grande_marble_look_capraia_016.jpg.1920x0_q75_crop.jpg

MARAZZI GRANDE 2017

Firma Marazzi zaprezentowała w tym roku coś całkowicie świeżego w swojej ofercie. Chodzi o serię GRANDE, czyli gres barwiony w masie, grubości zaledwie 6mm, w imponujących rozmiarach 120x120 i 120x240. Robiący wrażenie format, w połączeniu z niesamowitą precyzją wykonania i doskonałym oddaniem naturalnego materiału stwarzają zupełnie nowe możliwości aranżacji, które dodatkowo rozwijają różnorodne mozaiki.

Kolekcja ta dzieli się na dwie zasadnicze linie:

 

Grande Marble Look: osiem dobrze już wcześniej znanych rodzajów marmuru w całkowicie nowej odsłonie, do wyboru w powierzchni polerowanej na wysoki połysk i naturalny mat. Stworzenie eleganckiego wnętrza na bazie szlachetnego kamienia umożliwione niemal do perfekcji.

 

Grande Concrete Look: linia wydana w pięciu kolorach, odznaczających się na naturalnej powierzchni tych ogromnych płyt stwarza zupełnie nowe możliwości dla wielbicieli industrialnego, innowacyjnego stylu. Surowość łączy się tu z delikatnością, zapewniając poczucie komfortu w nowoczesnym stylu.

 

Grand Carpet, produkowany w 6 różnych modułach o wymiarach 120x240 cm i grubości 6 mm, reprezentuje oryginalne podejście do dużych formatów i samego pojęcia „płytki ceramicznej”. Przeznaczony jest do pokrywania powierzchni poziomych i pionowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Linia GRAND CARPET oferowana jest w dwóch niezwykle wyrafinowanych wariantach kolorystycznych: ciepła wersja Sand to dzieło projektu Salone del Mobile, a wersja Smoke oferuje chłodniejsze, bardziej wszechstronne połączenie odcieni.


Wróć