PŁYTKI SICIS

SICIS to kolejna marka na naszej liście, która łączy obecne możliwości technologiczne z oryginalnym i unikalnym designem. Firma oferuje bogatą kolekcję mozaik w setkach kolorów oraz kształtach, które wykonane są w kamieniu bądź szkle. Ta włoska marka znana jest z tworzenia unikatowych wzorów oraz obrazów z motywami roślinnymi, orientalnymi czy geometrycznymi. Jeśli więc szukasz produktów utrzymanych w tym klimacie, płytki SICIS spełnią Twoje oczekiwania.

SICIS – KOLEKCJE

płytki SicisMarka SICIS ma na koncie wiele wyjątkowych i zapierających dech kolekcji. Poniżej znajdziesz kilka przykładów z nich. 

Diamond – tę nazwę kolekcja zawdzięcza krystalicznej strukturze i blasku diamentów, co zresztą było inspiracją dla designerów marki SICIS. Mozaika dostępna jest w trzech wymiarach: 25,9 x 26,6 cm, 25,1 x 25,3 cm, 22,9 x 27,2 cm.
Vetrite – kolekcja płytek wielkoformatowych, do których stworzenia zainspirowały designerów kamienie szlachetne. Dzięki innowacyjnym technologiom płytki odzwierciedlają piękno kamieni szlachetnych, będą więc doskonałym wyborem, jeśli szukasz ekskluzywnych płytek do swojego domu.

PŁYTKI I MOZAIKA SICIS W DOMHIT

Chcesz zamówić płytki SICIS, ale nie wiesz, które kolekcje są aktualnie dostępne? Albo masz wątpliwości, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Zapraszamy do kontaktu! Możesz się z nami zobaczyć w naszym salonie znajdującym się przy ulicy Woźniczki 55 w Katowicach, lub możesz zadzwonić bądź wysłać maila.

Zachęcamy do kontaktu, aby sprawdzić, jak prezentuje się nasza aktualna oferta płytek i mozaiki dekoracyjnej marki SICIS.