PŁYTKI NAXOS

Bogate wzornictwo, innowacyjne technologie oraz umiejętność łączenia najnowszych trendów z funkcjonalnością – płytki Naxos łączą wszystkie te cechy! Marka stawia na jakość w każdym aspekcie, dlatego też nieustannie rozwija się, ulepszając proces technologiczny. Dzięki temu tworzą płytki, które spełniają oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

NAXOS – KOLEKCJE

Postaw na wysoką jakość, która została osiągnięta dzięki bardzo dobrej jakości materiałom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Marka Naxos może m.in. pochwalić się takimi kolekcjami jak:

Esdera – to kolekcja płytek gresowych, która na nowo odkrywa możliwości i piękno klasycznego materiału. W serii znajdują się płytki w 5 kolorach: Olimpia, Pergamo, Efeso, Delfi oraz Andros. To doskonały wybór, jeśli szukasz płytek podłogowych do jadalni, kuchni, salonu, a nawet tarasu.

Lumiere – jest to kolekcja stworzona z myślą o miłośnikach industrialnego stylu. Płytki gresowe i ceramiczne, które składają się na tę serię, dostępne są w dwóch rozmiarach: 26x60,5 cm i 8,5x60,5 cm. 

Shiny – to jedna z tych kolekcji, która idealnie ujmuje istotę płytek włoskich Naxos. Płytki z tej serii stanowią elegancją interpretację nowoczesnego stylu. W kolekcji dostępne są płytki w aż 24 kolorach i 3 rozmiarach. Każda propozycja sprawdzi się w szczególności w łazience, ale można też je wykorzystać w innych pomieszczeniach. 

PŁYTKI NAXOS WŁOSKIE W DOMHIT

Masz pytania dotyczące płytek Naxos? Zapraszamy do kontaktu! Najłatwiej skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, ale zawsze też możesz odwiedzić nas w salonie. Znajduje się on przy ulicy Woźniczki 55 w Katowicach.