Marazzi Treverksoul

Kolekcja Marazzi Treverksoul powstała z gresu porcelanowego o efekcie drewna. Oprócz tego, że płytki z tej serii perfekcyjnie odzwierciedlają pierwowzór pod względem wyglądu, to także łączą one naturalną świeżość z wyrafinowaną elegancją starych parkietów. Dodatkowo mały format  „Chevron” daje ogromne możliwości układania płytek, dzięki czemu doskonale sprawdzają się one zarówno w prywatnych, jak i publicznych przestrzeniach.

Płytki Treverksoul dostępne są w 3 odcieniach, kolory te pomogą podkreślić ciepło oraz jasność wnętrz, a przy tym umożliwiają stworzenie aranżacji łączącej styl retro z nowoczesnością.

 

Kolory

Seria Treverksoul składa się z płytek gresowych w trzech odcieniach kolorystycznych. Możesz kupić płytki:

  • Marazzi Treverksoul Neutral,
  • Marazzi Treverksoul Brown,
  • Marazzi Treverksoul Grey.

 

Marazzi Treverksoul Chevron

W kolekcji Marazzi Treverksoul dostępny jest tylko jeden format – mały format „Chevron” o wymiarach 11x54. „Chevron” to także sposób układania płytek w jodełkę, który swoje początki ma już w starożytności, a konkretniej w antycznym Rzymie. Ten sposób układania został spopularyzowany, kiedy to na dworze Króla Słońce pojawił się parkiet we francuską jodełkę. Wzór tak bardzo się przyjął, że z Wersalu wyszedł do innych rezydencji, zlokalizowanych zarówno w Paryżu, jak i poza granicami Francji.