Marazzi - ceramika, która zachwyca

marazzi ceramika

W Domhit prezentujemy obszerną ofertę artykułów ceramicznych, które z pewnością trafią w Twoje gusta. Ceramika Marazzi to wszechstronny wybór płytek ceramicznych zdolnych do całkowitej odmiany wystroju danego wnętrza. Różnorodność barw, faktur i stylizacji sprawia, że dobranie idealnej ceramiki nie stanowi żadnego problemu. Z naszymi produktami z pewnością znajdziesz dokładnie to, czego szukasz lub wpadniesz na całkowicie nowy pomysł aranżacji. Płytki Marazzi obecnie w branży są synonimem bardzo wysokiej, włoskiej jakości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy i nowoczesnemu podejściu do produkcji, produkty wychodzące spod tego szyldu spełniają swoje zadanie przez całe lata. Zachwycają kompozycją wizualną, wykazują niesamowitą odporność i wysoki poziom detali. To wszystko sprawia, że jako produkty, są uwielbiane na niemal całym świecie.

Postaw na włoską jakość - płytki Marazzi

Włochy znajdują się w czołówce krajów oferujących wysokiej jakości rozwiązania z zakresu ceramiki ściennej i podłogowej. Jednym z liderów z tej branży, dzięki któremu znak „Made in Italy” zyskał renomę oraz popularność, jest Marazzi. Historia tej firmy zaczęła się w 1935 roku, gdy Filippo Marazzi otworzył pierwszy zakład produkcyjny w Sassuolo w prowincji Modena. Od tego czasu producent sukcesywnie buduje swoją markę na międzynarodowej arenie, cały czas umacniając jej renomę niezwykłymi projektami płytek ceramicznych. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że firma Marazzi stanowi jedną z najważniejszych włoskich marek płytek ceramicznych. 

Dlaczego producent odniósł tak spektakularny sukces? Sporym atutem tej marki są innowacyjne rozwiązania technologiczne, z których korzysta producent przy tworzeniu swoich kolekcji. Nowoczesne rozwiązania przekładają się nie tylko na wysoką jakość wykonania, ale również na możliwości stworzenia ciekawych projektów i wzorów. Włoską markę należy także docenić za umiejętność wytyczania trendów oraz dbałość o kwestie związanie ze ekologią i zrównoważonym rozwojem.

Sprawdź ceramikę od Marazzi - płytki w różnych kolorach i wzorach

W ofercie Marazzi znajdziesz całą gamę rozwiązań. Płytki dostępne w sprzedaży sprawdzą się w różnych przestrzeniach - zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Z rozwiązań Marazzi chętnie korzystają klienci indywidualni, których na przykład interesują płytki łazienkowe, do sypialni, czy przedpokoju, ale też stawiają na nie klienci biznesowi szukający płytek do kuchni w lokalu gastronomicznym. Płytki ceramiczne tego włoskiego producenta można znaleźć w wielu hotelach, restauracjach czy biurach. 

CERAMIKA MARAZZI DLA CIEBIE!

Wszystkich zainteresowanych wyjątkową ceramiką firmy Marazzi zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiednich elementów oraz w skomponowaniu ceramiki do mieszkania dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Masz jakiekolwiek pytania dotyczącej ceramiki od Marazzi? Chcesz zobaczyć najnowsze kolekcje oraz poznać ich ceny? Skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące płytek dostępnych w  naszej ofercie - podamy wymiary, kolor oraz inne potrzebne informacje. Nasz numer telefonu to: 3225707772570787 lub 2511510

Zapraszamy także do salonu Domhit. Znajduje się on pod adresem: ul. Woźniczki 55, 40-5832 Katowice