PŁYTKI IMOLA CERAMICA

Imola Ceramica jest jedną z najstarszych marek w branży ceramicznej – powstała w 1874 roku i od tego czasu tworzy znaczną część historii tego sektora. Ponad stuletnie doświadczenie połączone z wysoką jakością sprawiły, że płytki Imola z łatwością podbiły międzynarodowy rynek. 

Oferta marki jest niezwykle bogata. Znajdziesz w niej szeroką gamę produktów zaprojektowanych ze szczególną starannością – dbałość o jakość i detale pozwala spełnić wszystkie wymagania i potrzeby klientów, włączając w to nawet tych najbardziej wymagających. Płytki ścienne Imola Ceramica to nie tylko wysoka jakość, to także oryginalny design oraz wygoda. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, współgrają zarówno z nowoczesnymi wnętrzami, jak i tymi urządzonymi w stylu rustykalnym bądź klasycznym.

IMOLA – KOLEKCJE

Imola ma na swoim koncie wiele udanych kolekcji, które zostały z entuzjazmem przyjęte zarówno przez architektów, projektantów wnętrz, jak i przez klientów. Poniżej kilka przykładów znanych i lubianych kolekcji tej włoskiej marki.

płytki ImolaX-Rock – płytki gresowe z tej kolekcji imitują naturalny kamień. Większość płytek dostępna jest w kolorach beżu oraz szarości. Klienci mieli do wyboru płytki w 3 wymiarach: 120x60, 60x60 oraz 30x60.

Azuma – nowoczesne płytki imitujące cement o niezwykle prostym designie. Dostępne w 5 kolorach. Idealne do minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz.

Cento per Cento – to doskonały wybór, jeśli szukasz klasycznych rozwiązań. Płytki dostępne w rozmiarze 12x19 w takich kolorach jak: czerń, biel, brąz i szarości.

Pop Cool – propozycja dla tych, co lubią odważne kolory. Płytki Imola z tej kolekcji są dostępne w takich barwach jak: róż, pomarańcz czy fiolet. Możesz je zamówić w takich rozmiarach jak 12,5x33,3. 

Vibes – jedna z najnowszych kolekcji skierowana do osób szukających płytek w stonowanych kolorach. Płytki dostępne są w 7 rozmiarach – 90x180, 90x90, 120x120, 60x120, 60x60, 30x60, 60x90. Co do kolorystyki to tutaj masz do wyboru aż 5 opcji: biel, beż, szary, ciemnoszary oraz ciemny beż.

IMOLA CERAMICA – POZNAJ OFERTĘ SALONU DOMHIT

Chcesz zamówić płytki Imola? Interesuje Cię konkretna kolekcja? Skontaktuj się z nami, aby przekonać się, które kolekcje są aktualnie w sprzedaży. 

Specjaliści Domhit z chęcią odpowiedzą też na wszelkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Możesz z nami porozmawiać albo bezpośrednio (w salonie mieszczącym się przy ulicy Woźniczki 55 w Katowicach), telefonicznie albo mailowo. Zapraszamy!