PŁYTKI CENTURY

Century to producent specjalizujący się głównie w płytkach gresowych, które z jednej strony są niezwykle funkcjonalne, a z drugiej estetyczne. Tworząc swoje wyroby ceramiczne, marka korzysta z najnowszej generacji procesów technologicznych. Sporą uwagę firma przykłada także do strony wizualnej, więc płytki Century są gustowne i pasują do eleganckich wnętrz.

CENTURY – KOLEKCJE

Cottage – płytki z tej kolekcji są doskonałym połączeniem rustykalnego stylu z nowoczesnością. Jeśli więc szukasz płytek drewnopodobnych, warto wziąć pod uwagę tę opcję. Płytki i dekory w tej kolekcji dostępne są w rozmiarach 23x100 cm, 30x30 cm, 23,x23 cm. Jeśli zaś chodzi o kolory, to można wybierać pomiędzy: Selva, Fassa, Ortles, Ega.

Geology – intensywne i oryginalne kolory, inspiracja naturą oraz płytki oddające w 100% współczesny styl – tak najprościej można podsumować tę kolekcję. Seria składa się z płytek o wymiarach 50x50 cm, 50x100 cm, 25x25 cm, 25x50 cm. Do wyboru są następujące kolory: Mineral, Fossil, Mars, Atmosphere i Habitat.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PŁYTEK CENTURY W DOMHIT

Zainteresowała Cię kolekcja Century? Chcesz zobaczyć dostępne płytki? Zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Katowicach przy ulicy Woźniczki 55! 
Informacje o naszej aktualnej ofercie także otrzymasz, kontaktując się z nami telefonicznie, bądź drogą mailową.