PŁYTKI CEDIT

Cedit to marka wchodząca do grupy Florim, jednego z najpopularniejszych włoskich producentów płytek ceramicznych. Grupa znana jest nie tylko z wysokiej jakości płytek, ale przede wszystkim ze swojego motta, które brzmi: „Opierając się na silnej historii, projektujemy w przyszłość”. Doskonale tę filozofię odzwierciedlają płytki Cedit, które z jednej strony spełniają funkcję narracyjną (opowiadają historię), z drugiej podkreślają precyzyjne wykonanie oraz gust włoskich rzemieślników.

CEDIT – KOLEKCJE

Płytki Cedit to doskonały wybór dla osób, które szukają oryginalnych płytek spełniających  najwyższe standardy wykonania. Sprawdź, którym kolekcjom warto się w szczególności przyjrzeć.

​Chimera – jedna z najnowszych kolekcji autorstwa Eleny Salmistraro. Celem autorki było stworzenie kolekcji, która na pierwszy rzut oka zawiera niepasujące do siebie elementy, jednak po ich połączeniu okazuje się, że idealnie się one ze sobą komponują.

Cromantica – kolekcja autorstwa dwóch włoskich designerów ze studia FormaFantasma (studio tworzą Andrea Trimarchi i Simone Farresin). Płytki doskonale łączą nie tylko różne odcienie i kolory, ale także pokazują, jak mogą prezentować się nowoczesne płytki zainspirowane przeszłością.

Tesori – kolejna kolekcja marki Cedit, tym razem autorstwa architekta i projektanta: Matteo Nunziati. Tesori po polsku oznacza „skarby”, a cała kolekcja odnosi się do skarbów różnych kultur. Do wyboru są trzy rozmiary płytek (120x120 cm, 120x240 cm, 60x120 cm) w 8 różnych kolorach.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ MARKI CEDIT W DOMHIT

Zainteresowały Cię płytki Cedit? Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu lub sprawdzenia kategorii Galeria. Pamiętaj, że najpierw możesz z nami skontaktować się telefonicznie lub mailowo.