PŁYTKI ARIOSTEA

Już od 60 lat Ariostea dostarcza wyroby ceramiczne łączące zaawansowaną technologię wraz z niepowtarzalnym designem. Przy czym warto podkreślić, że marka zwraca szczególną uwagę na to, by ich produkty były przyjazne dla środowiska. Opatentowane przez firmę technologie zapewniają ich wyrobom niezwykłą trwałość. Nic więc dziwnego, że włoska marka zdobyła taką popularność.

Ariostea oferuje swoim klientom płytki ceramiczne w różnych formatach oraz stylistyce. W kolekcjach tego producenta można znaleźć serie imitujące różne materiały, w tym drewno, kamień lub marmur. Najpopularniejsze płytki Ariostea są w dużych formatach typu 100 x 300 cm i 150 x 300 cm.

Gdzie sprawdzą się płytki Ariostea? Mają szerokie zastosowanie. Z ich pomocą z łatwością stworzysz eleganckie wnętrza łazienkowe, czy salony urządzone w nowoczesnym stylu. Co ciekawe, płytki Ariostea wykorzystuje się także do wykańczania obiektów użyteczności publicznej, takich jak lotniska, stadiony, czy centra handlowe. 

ARIOSTEA – KOLEKCJE

płytki AriosteaKolekcje Ariostea łączą ze sobą najwyższe standardy wykonania oraz prosty, acz nietuzinkowy design. Sprawdź, które kolekcje będą najlepiej pasować do Twojej aranżacji.

Clays – płytki z tej kolekcji są odpowiedzią marki na potrzeby klientów szukających płytek o współczesnym designie, które nawiązują do natury. Linia składa się z płytek dostępnych w 6 odcieniach: white clay, light clay, pearl clay, sand clay, mud clay oraz grey clay.

Marmi Classici – to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują płytek imitujących klasyczny marmur. Takie rozwiązanie pozwoli Ci stworzyć wnętrze w eleganckim wydaniu. Kolekcja jest na bieżąco uzupełniana, ostatnio  marka dodała kolejne wzory. 

POSTAW NA WŁOSKI DESIGN. ZAMÓW PŁYTKI W DOMHIT

Szukasz eleganckich płytek spełniających najwyższe standardy jakości? Zależy Ci na rozwiązaniach, które imitują takie materiały jak drewno, kamień albo marmur? W salonie Domhit znajdziesz szereg propozycji, w tym także płytki Ariostea. 

Aby sprawdzić naszą aktualną ofertę, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo albo bezpośrednio, rozmawiając ze specjalistami w salonie, który znajduje się w Katowicach. Zapraszamy!