Nowości MARAZZI CERSAIE 2019

marazzi_crogiolo_lume_006.jpg.1920x0_q75_crop.jpg

CERSAIE 2019

Tegoroczne targi Cersaie 2019 to pokaz siły marki MARAZZI. Liczne kolekcje w duchu najnowszych trendów oraz zwrócenie się ku przeszłości, to potwierdzenie znakomitej kondycji firmy.

 

LUME (gres porcellanato, nowy styl, nowa kolekcja Crogiolo)

LUME to zupełnie nowy format w gamie producenta - 6x24. Niedoskonałe, połyskujące powierzchnie dostepne w 6 wyrazistych kolorach - White, Black, Green, Blue, Musk i Greige.

 
 

ZELLIGE (monocottura, nowy styl, nowa kolekcja Crogiolo)

ZELLIGE to płytki o efekcie "handmade". Tradycja północnej Afryki w połączeniu z ceramiką przemysłową. Podobnie jak w serii LUME mamy tutaj błyszczące wykończenie, a możliwość losowego układnia aż 12 odcieni pozwala uzyskać efekt mieszanki o silnym przesłaniu.

 
 

SCENARIO (gres porcellanato, nowy styl, nowa kolekcja Crogiolo)

SCENARIO to sięgnięcie Marazziego po historyczną kolekcję. Urok architektury środziemnomorskiej uzyskany poprzez łączenie dwóch powierzchni: jedna w wersji z połyskiej, druga wersja pół-mat. 

 
 

VERO (gres fine porcellanato colorato in masa, uzupełnienie kolekcji Wood Look)

VERO to seria inspirująca się dębem, która z zadziwiającą wiernością oddaje właściwości naturalnej materii. Cztery naturalne kolory, dostępny nawet format 22,5x180 to wszystko otwiera nowe horyzonty w projektowaniue przestrzeni.

 
 
 

TERRATECH (gres fine porcellanato colorato in masa, uzupełnienie kolekcji Concrete Look)

TERRATECH to wynik kreatywnych eksperymentów z tematem gliny. Kolekcja ta posiada siedem kolorów, od ziemistych po różne odcienie pudrowe. Dodatkowo mamy dekory "hanmade" o nieregularnych grafikach. TERRATECH to również najnowsze technologie - proces StepWise zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe, a jednocześnie nadaje powierzchni przyjemną gładkość.

 

Wróć