PŁYTKI 41ZERO42

Cenisz pomysłowość i kreatywność w płytkach ceramicznych? W branży ceramicznej niewielu jest producentów, którzy dorównywaliby w tym względzie marce 41zero42. To włoska firma tworzona przez zespół młodych specjalistów ze świeżym podejściem oraz wieloma oryginalnymi koncepcjami. Zespół doskonale równoważy badania, innowacje, trendy oraz potrzeby rynku. Jeśli więc szukasz rozwiązań, które spełniają wszystkie te cechy, płytki 41zero42 będą idealne dla Ciebie!

Podobnie jak Ornamenta (niezwykle ceniona marka, której płytki również zamówisz w Domhit) ta marka również zadebiutowała w 2013 roku. Pierwsze zainteresowanie wzbudziła na targach, gdzie przedstawiła kolekcję płytek drewnopodobnych U-Color. Zainteresowanie było tak spore, że w ciągu pięciu dni (bo tyle trwały targi) chęć współpracy z firmą zgłosiło ponad 500 kontrahentów z całego świata. 

41ZERO42 – KOLEKCJE

Biscuit, Futura, Cosmo, czy Supreme to tylko przykłady kilku kolekcji, które pomogły tej włoskiej marce zdobyć uznanie specjalistów z branży oraz klientów. Sprawdź poniżej, czym charakteryzują się najpopularniejsze kolekcje marki 41zero42.

płytki 41zero42Cosmo – jak sama marka pisze na swojej stronie, cała kolekcja nawiązuje do spotkania dwóch oddalonych od siebie światów. Między innymi z tego względu płytki dostępne są w połysku oraz w macie. Można jest zamówić w różnych wymiarach (np. 6,5x15,5 cm czy 80x80 cm) oraz odcieniach.

Biscuit – to kolekcja geometrycznych i trójwymiarowych płytek o rozmiarach 5x20 cm, które są niezwykle delikatne i zachwycają prostym designem. Płytki 41zero42 Biscuit dostępne są w czterech kolorach: białym, grafitowym, zielonym oraz pomarańczowym. Można je wyłącznie stosować na ścianę.

Futura – jak sugeruje już sama nazwa, płytki z tej kolekcji utrzymane są w awangardowym stylu. Ciekawa kolorystyka oraz niebanalne wzornictwo (do wyboru powyżej 20 wzorów) to dwa największe atuty kolekcji Futura. Linia nawiązuje do francuskiego artysty oraz architekta – Pierre’a Chareau. Płytki 42zero42 Futura będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią ekstrawagancję we wnętrzach. Dostępne są w rozmiarach 15x15 cm, idealnie sprawdzą się na powierzchniach podłogowych i ściennych. 

ZAMÓW KOLEKCJE 41ZERO42 W SALONIE DOMHIT

Jesteś zainteresowany ofertą marki? Sprawdź, jakie płytki ceramiczne 41zero42 mamy w salonie! Aby poznać płytki aktualnie dostępne w sprzedaży, zachęcamy do kontaktu. Możesz to zrobić telefonicznie, drogą mailową albo bezpośrednio, odwiedzając nasz salon znajdujący się w Katowicach. Zapraszamy!